warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

SLUŽBY – KADEŘNICTVÍ, PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Profesionálni stříhání a styling od vyškolených kadeřnic, které milují svojí práci.

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATIN ZA TEPLA

Je založena na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje keratinový spoj s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Je to hmota, která se nachází v lidských vlasech a tak není pro vlas toxická. Vaše vlastní vlasy pod ním mohou dýchat a vyživovat se. Tyto prameny se napojí na Váš vlas, speciálními kleštěmi se podložka nahřeje a ručně se vytvaruje keratinový spoj, který ihned ztvrdne, ale přesto zůstane částečně pružný. Spoj je možné kdykoliv extertně odstranit.
A to nejdůležitější: Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny!
Po uplynutí 2-4 měsíců v závislosti na rychlosti růstu vlastních vlasů je třeba prodloužené vlasy odstranit a posunout výš k pokožce, jelikož spoje začnou být vidět a odrosty se mohou zacuchávat.

Cena prodlužování vlasů se odvíjí od počtu a délky navázaných pramenů. Výsledná cena je tedy individuální a záleží na hustotě a délce Vašich vlastních vlasů. U blond a melírovaných odstínů je cena o něco vyšší. Proto je důležitá osobní konzultace, na které se domluví délka, odstín a množství potřebných pramenů. Tato konzultace je zdarma!

loading
×